Sałatka białoruska

Posted by Szymczak Jana on December 31, 2010 | Short Link
To ulubione danie Białorusinów, podają je, gdy przyjmują gości, ale chętnie też jedzą ją na co dzień, bo jest smaczna i pożywna.
Do garnka wrzucają wyszorowane ziemniaki, marchew, pietruszkę i selera – wszystkie warzywa gotują w skórkach.
Gdy woda ostygnie, wyjmują jarzyny, obierają i kroją w kostkę.
Do tego dodają ugotowane na twardo i posiekane jajka, groszek z puszki, pokrojona w kostkę kiełbasę i poszatkowaną cebulę, oczywiście też sól i pieprz do smaku i na koniec majonez.
Naprawdę można się taką sałatką dobrze nasycić.

To ulubione danie Białorusinów, podają je, gdy przyjmują gości, ale chętnie też jedzą ją na co dzień, bo jest smaczna i pożywna.Do garnka wrzucają wyszorowane ziemniaki, marchew, pietruszkę i selera – wszystkie warzywa gotują w skórkach.Gdy woda ostygnie, wyjmują jarzyny, obierają i kroją w kostkę.Do tego dodają ugotowane na twardo i posiekane jajka, groszek z puszki, pokrojona w kostkę kiełbasę i poszatkowaną cebulę, oczywiście też sól i pieprz do smaku i na koniec majonez.Naprawdę można się taką sałatką dobrze nasycić.

The Alcohol Support Groups page is for people that are suffering with Alcohol addiction. Join the Alcohol Support Groups page for free. the best alcohol for the low price
The best method of penis enlargement pills increase sexual confidence and improve your sexual performance. here
Making the Tobacco Control Act Easier to Understand and Use! Learn more about the Tobacco Regulation Awareness, Communication, and Education online tobacco shop Sugar poses enough health risks that it should be considered a controlled substance just like alcohol and tobacco, contend a team of

Tags:

Copyright © 2010-2014 Smacznie! All rights reserved.


  • Co myslicie o Diecie Dunkana?